Naar de navigatie Naar de inhoud

Kaakchirurg Polsbroek, R.M.S.

Kaakchirurg

9
.6
Geslacht
Man
Er zijn 62 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Polsbroek, R.M.S., Ziekenhuis St Antonius Woerden - Woerden op 23 februari 2023

E-mailadres

Luisteren

9

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

8

Samen beslissen

8

Samenwerking

N.v.t.

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Mondaandoeningen

Specialisme

Mondziekten en kaakchirurgie

Toelichting

Ik ontving van deze kaakchirurg al twee implantaten. Tot volle tevredenheid overigens. Echter, dit was tijdens mijn werkend leven toen mijn inkomen veel hoger was. Nu werd er bij het voorstel om tot extractie over te gaan, iets te snel vanuit gegaan dat ik daarna opnieuw (2) implantaten zou nemen. Alternatieven werden niet besproken. Het risico hiervan is dat qua beeldvorming de indruk kan ontstaan dat de commerciele belangen van de maatschap prevaleren boven de belangen van de patient. Want laten we eerlijk zijn: implantaten zijn en blijven helaas een erg dure grap die door de zorgverzekeraar als niet-noodzakelijke zorg worden aangemerkt.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Polsbroek, R.M.S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.