KNO-arts Abedi, S.
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Abedi, S., Ziekenhuis Albert Schweitzer ziekenhuis, locatie Zwijndrecht - Zwijndrecht op 8 mei 2022
Aandoening / behandeling
Gehoorstoornissen
Specialisme
Keel-, Neus en Oorheelkunde
Toelichting
Een buitengewoon vriendelijke en vooral vakkundige kno arts. Zij ondersteunt mij al jaren door om de 6 weken mijn oren schoon te maken. Daardoor kan ik beter horen omdat zij vocht en oorsmeer weghaalt en voorkomt zij ontstekingen en een verdere achteruitgang in mijn gehoor. Een professionele arts met veel empathie. Ik kom graag bij haar.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Abedi, S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.