KNO-arts André, R.F.
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over André, R.F., Ziekenhuis Alrijne Ziekenhuis Leiderdorp - Leiderdorp op 7 september 2022
Aandoening / behandeling
Neusaandoeningen
Specialisme
Keel-, Neus en Oorheelkunde
Toelichting
Ik had heel erg last van mijn neus en ik vond mijn neus ook lelijk. dokter Andre heeft goed naar mijn wensen geluisterd en heeft al mijn neus problemen weggenomen, ik kan nu goed ademen en heb een prachtige neus. hij is super vriendelijk en weet ook heel goed wat je wilt. lang verhaal kort he is the best!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor André, R.F.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.