KNO-arts Franken, M.F.F.
KNO-arts
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Franken, M.F.F., Ziekenhuis Reinier de Graaf Ziekenhuis - Delft op 1 maart 2023
Aandoening / behandeling
Amandelontsteking
Specialisme
Keel-, Neus en Oorheelkunde
Toelichting
Dr. Franken heeft het leven van een van mijn kinderen gered door te handelen waar anderen eerder geen gehoor gaven en zorg wilden blijven uitstellen. Voor een van mijn dochters bracht hij maximale verbetering van haar situatie, met excellente expertise en behandeling. Exact de juiste beslissingen op het juiste moment. Wij zijn hem bijzonder erkentelijk. Het ging om uitzonderlijk grote amandelen waardoor mijn 0-2 jarige onvoldoende kon slikken, in combinatie met RSvirus en chronische longontsteking en kon alleen zittend slapen als hij in een houding werd vastgehouden om te kunnen blijven ademen. Dit kon alleen als ik rechtop in bed zat en hem vasthield. Zo sliep ik nog geen 3 uur per nacht. Binnen 9 dagen na de operatie deed hij het zo goed, hij is nooit meer ziek geweest op 1 x een stomach bug na. Mijn dochter had ook voortdurend grote en ontstoken amandelen en steeds terugkerende tonsillitis. Na verwijdering op 14 jarige leeftijd was ze verlost van de klachten.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Franken, M.F.F.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.