KNO-arts Galbo, A.M. Lo
KNO-arts
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Galbo, A.M. Lo, Overige kliniek Bergman Clinics | KNO | Hilversum - Hilversum op 24 juli 2020
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Neusaandoeningen
Toelichting
Ik ervaarde dr. Lo Galbo als een aardige mevrouw en kundig bij de eerste afspraak. Ze wist al snel wat er moest gebeuren en garandeerde me dat het allemaal beter zou worden en er geen nadelen zijn. Nu inmiddels ruim 5 maanden verder heb ik veel last van hoofdpijn als ik door de neus adem en de lucht in mijn neus voelt onprettig aan. 3 maanden na de operatie besloot ze een allergietest af te nemen, waaruit blijkt dat ik hooikoorts heb. Wellicht waren de klachten al verbeterd bij hooikoortsmedicatie dus ik begrijp ook niet waarom ze dat niet van te voren hebben getest. Ik heb inmiddels een afspraak gemaakt bij een ander ziekenhuis die bekend is met patiënten met hetzelfde klachtenbeeld na een neusschelpverkleining. Ik hoop dat zij iets voor mij kunnen betekenen want ik voel me nu helemaal niet goed. Vanuit mijn ervaring raad ik niemand een neusschelpverkleining middels conchotomie aan of überhaupt een neusschelpverkleining.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Galbo, A.M. Lo? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.