Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Heerbeek, N. van

KNO-arts

9
.3
Geslacht
Man
Specialisme
Aangezichtschirurgie
Er zijn 251 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heerbeek, N. van, Dermatologisch centrum Mauritskliniek Nijmegen - Nijmegen op 4 december 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Toelichting

Bij een informatieavond over een ooglidcorrectie  die door  Dhr  Heerbeek werd gegeven had ik al een gevoel van vertrouwen dat ik deze ingreep door hem wilde laten uitvoeren.Een fijne arts die mij tijdens de ingreep precies vertelde wat hij ging doen, waardoor ik volledig zonder spanning alles onder ging.Het resultaat mag er zijn,en ik ben erg blij dat ik deze ingreep heb laten uitvoeren bij deze arts.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heerbeek, N. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.