KNO-arts Heerbeek, N. van
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Heerbeek, N. van, Dermatologisch centrum Mauritskliniek Nijmegen - Nijmegen op 21 februari 2018
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Oogaandoeningen
Toelichting
De ooglidcorrectie is uitgevoerd door dr Heerbeek. Zowel de voorlichting in de groep vooraf als de ingreep zelf waren zorgvuldig. Uitleg en kundigheid gaven vertrouwen.De ingreep en het herstel vond ik wel iets wat je niet zo maar even doet. Dr Heerbeek vind ik een prettige, deskundige arts.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heerbeek, N. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.