Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Heerbeek, N. van

KNO-arts

9
.3
Geslacht
Man
Specialisme
Aangezichtschirurgie
Er zijn 258 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heerbeek, N. van, Ziekenhuis Radboudumc, hoofdlocatie - Nijmegen op 11 februari 2024

E-mailadres

Luisteren

9

Uitleg

9

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

9

Samen beslissen

10

Samenwerking

9

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Gezichtsverlamming

Specialisme

Keel-, Neus en Oorheelkunde

Toelichting

Eerst diagnostiek in multidisciplinair team. Dat gaf brede kijk op mijn klachten. Hierna goede bespreking behandelplan en plan uitgevoerd. Prima.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heerbeek, N. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.