Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Heerbeek, N. van

KNO-arts

9
.3
Geslacht
Man
Specialisme
Aangezichtschirurgie
Er zijn 251 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heerbeek, N. van, Esthetisch-medisch centrum De Neuscorrectiespecialist - Nijmegen op 5 oktober 2022

E-mailadres

Luisteren

9

Uitleg

8

Deskundigheid

9

Voor- en nadelen

8

Samen beslissen

9

Samenwerking

10

Behandeling

9

Aandoening / behandeling

Plastische chirurgie

Toelichting

Fijne ervaring bij KNO-Arts N Heerbeek! Neuscorrectie ondergaan onder plaatselijke verdoving, wat heel erg goed te doen was. Door de plaatselijke verdoving, stond ik ongeveer na een uur weer buiten. Tijdens en daarna geen pijn gehad. Ook geen nare ervaring om mee te maken tijdens de ingreep, was goed te doen. Daarna is mijn neus nog wel een aantal keer veranderd, maar dat hoorde erbij. Na aantal maanden was pas de uiteindelijke vorm zichtbaar. Nu heel erg tevreden, precies wat ik had gehoopt! Samenwerking was ook erg prettig, empathisch, betrouwbaar en duidelijk!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heerbeek, N. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.