KNO-arts Heerbeek, N. van
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Heerbeek, N. van, Esthetisch-medisch centrum De Neuscorrectiespecialist - Nijmegen op 13 september 2022
Aandoening / behandeling
Plastische chirurgie
Toelichting
Hele aardige en vakkundige chirurg die duidelijk van zijn werk houd, en graag mensen blij maakt met hun droomneusje! Ik ben bij Dr. van heerbeek terecht gekomen na een flinke breuk in mijn neus, en afgewezen te worden door 2 dokters omdat mijn neus een vrij lastige correctie nodig had. Na de operatie kon ik al snel goed door mijn neus ademen (wat ik voor de operatie niet kon). Nu 12 weken verder, ondanks de zwelling die er voorlopig nog zal zitten, ben ik ook al erg blij met het cosmetische resultaat (neus is weer recht gezet, mijn bobbel is weggehaald, en mijn tip is verkleind). De dokter heeft goed geluisterd naar mijn wensen en heeft mij precies dat gegeven!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heerbeek, N. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.