Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Heerbeek, N. van

KNO-arts

9
.3
Geslacht
Man
Specialisme
Aangezichtschirurgie
Er zijn 251 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heerbeek, N. van, Esthetisch-medisch centrum De Neuscorrectiespecialist - Nijmegen op 14 maart 2021

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

9

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

8

Aandoening / behandeling

Plastische chirurgie

Toelichting

Ik ben behandeld door Niels van Heerbeek voor een neuspuntcorrectie (lokale verdoving) eind December. De intake was heel duidelijk en hij nam echt de tijd. Ik voelde me meteen op mijn gemak. Zijn ervaring als KNO arts sprak mij erg aan. Er zijn ook foto’s gemaakt voor een simulatie. Als ik een vraag had kreeg ik meteen antwoord via de mail. De operatie viel erg mee en ik heb helemaal geen pijn gehad, ook niet na de operatie. Ik was zenuwachtig voor de ingreep, maar dat was niet nodig. Ik zou de heer van Heerbeek zeker aanraden! Hij is een deskundige, rustige en aardige arts.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heerbeek, N. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.