Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Heeten-van Gemert, A.M.L. den

KNO-arts

8
.0
Er zijn 5 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heeten-van Gemert, A.M.L. den, Ziekenhuis ETZ TweeSteden - Tilburg op 28 oktober 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

10

Omgang medewerkers

8

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

9

Aandoening / behandeling

Evenwichtsstoornissen

Specialisme

Keel-, Neus en Oorheelkunde

Toelichting

Dr. Heeten is kordaat, luistert goed en legt helder uit. Kijkt altijd breder dan alleen de gehoorklachten. Is verder erg aardig en bereidt mijn dochter goed voor bij handelingen die pijn kunnen doen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heeten-van Gemert, A.M.L. den? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.