KNO-arts Henszen, M.M.M.
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Henszen, M.M.M., Ziekenhuis Laurentius Ziekenhuis Roermond - Roermond op 10 augustus 2012
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Bijna een uur in de wachtkamer gezeten met een kind van 18 maanden. Dan wordt er zonder waarschuwing of vriendelijke, geruststellende uitleg een spatel in de keel geduwd en krijg je een informatiefolder over buisjes in je handen gedrukt. Voor het beantwoorden van vragen of uitleg is geen tijd want er wordt maar liefst vijf minuten per patient gepland. Gelukkig kreeg ik de kans te kiezen voor een andere kno arts waar ik overigens zeer tevreden over ben.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Henszen, M.M.M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.