Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Henszen, M.M.M.

KNO-arts

9
.5
Geslacht
Vrouw
Er zijn 10 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Henszen, M.M.M., Ziekenhuis Laurentius Ziekenhuis Roermond - Roermond op 28 december 2012

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

8

Luisteren

9

Accommodatie

7

Toelichting

Ik ben geopereerd aan mijn stembanden. Dr. Henszen heeft een poliep verwijderd van mijn stembanden. Het is allemaal heel snel gegaan en ik heb totaal nergens last van gehad. Ook vlak na de behandeling niet. De keel was een beetje schraal maar voelde goed. Dr. Henszen was heel vriendelijk en zorgde ervoor dat ik met een gerust hart de operatie ingegaan ben. Het hele team rondom Dr. Henszen heen was geweldig. Iedereen was persoonlijk, vriendelijk en opgewekt! Een zeer professioneel team! geweldig!

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Henszen, M.M.M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.