Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Ingels, K.J.A.O.

KNO-arts

9
.4
Geslacht
Man
Specialisme
Aangezichtschirurgie
Er zijn 163 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Ingels, K.J.A.O., Esthetisch-medisch centrum De Neuscorrectiespecialist - Nijmegen op 20 november 2020

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

9

Aandoening / behandeling

Plastische chirurgie

Toelichting

Luister zeer goed naar de wensen en communiceert goed wat wel en mogelijk is en stelt jou gerust. Zeer tevreden!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Ingels, K.J.A.O.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.