KNO-arts Ingels, K.J.A.O.
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Ingels, K.J.A.O., Dermatologisch centrum Mauritskliniek Nijmegen - Nijmegen op 30 november 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Kaakchirurgie
Toelichting
Na een uitgebreide kaakoperatie 25 jaar geleden Ben ik vorig jaar bij Dkt Ingels terechtgekomen voor een aangezichts- reconstructie.Dit is tot volle tevreden heid gedaan, er werd goed geluisterd naar mijn vragen en tot tevredenheid beantwoord.Het resultaat was en is volgens mijn omgeving geweldig zeer natuurlijk en vooral niet overdreven precies goed.(10 jaar jonger) een prettige bijkomstigheidOok de behandelingen werden vakkundig uitgevoerd en de nazorg was en is prima Ik kan u Dkt Ingels ten zeerste aanbevelen
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Ingels, K.J.A.O.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.