KNO-arts Koopman, J.P.
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Koopman, J.P., Ziekenhuis HagaZiekenhuis, Den Haag - Den Haag op 5 maart 2012
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Al jaren had ik een verdikking op mijn gezicht..Kwam in 2007 al bij dr Gerritsen, zijn voorganger. Gelijk een scan gemaakt. Uitslag vetbultje. Over 2 jaar weer een scan. Inmiddels dr Koopman. Niets veranderd hoeft niet weggehaald. Kom over 2 jaar maar weer terug. Weer een scan gemaakt en nu krijg ik er hinder van. Een grote zonnenbril kan ik niet kopen, hij staat dan scheef op mijn gezicht. Nu dan gaan we 'm weghalen. Dr Koopman kan goed luisteren. Geeft duidelijk antwoord. Hij heeft het bultje keurig verwijderd vanuit de plooi naast mijn neus en ik kan mijn zonnenbril kopen en zie er beter uit. Prettig persoon!
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Koopman, J.P.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.