KNO-arts Lutgens, I.
KNO-arts
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Lutgens, I., Ziekenhuis SJG Weert - St. Jans Gasthuis Weert - Weert op 22 oktober 2020
Aandoening / behandeling
Neurologische aandoeningen
Specialisme
Keel-, Neus en Oorheelkunde
Toelichting
Kno arts dokter Lutgens,ben geopereerd aan min poliep door dokter Lutgens. Een zeer goede arts,ben geholpen waar ik al heel lang last van hadt gehadt en voel mij op dit moment prima zij is zeer zorgzaam en zeer kundige arts,waar ik nu aan geholpen ben.ik blijf ook bij haar onder controle in Mosaderme in Hoensbroek' Mvg
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Lutgens, I.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.