Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Mulder, J.J.S.

KNO-arts

9
.6
Geslacht
Man
Specialisme
Otologie
Er zijn 15 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Mulder, J.J.S., Ziekenhuis Radboudumc, hoofdlocatie - Nijmegen op 13 maart 2013

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Toelichting

Dhr. Mulder heeft ervoor gezorgd dat ik met mijn rechteroor weer super kan horen, ik kijk nu al uit naar de operatie aan mijn linkeroor.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mulder, J.J.S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.