Naar de navigatie Naar de inhoud

KNO-arts Smeets, I.M.G.

KNO-arts

7
.4
Geslacht
Vrouw
Er zijn 19 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Smeets, I.M.G., Ziekenhuis Bravis ziekenhuis Roosendaal - Roosendaal op 20 maart 2019

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Keelaandoeningen

Specialisme

Keel-, Neus en Oorheelkunde

Toelichting

Na doorverwijzing huisarts kon ik 1 dag later gelukkig al terecht bij dr. Smeets. Mijn toestand was acuut en ondanks een vol spreekuur ‘s morgens met uitloop en een vol operatieschema ‘s middags met alle hectiek vandien, besloot dr. Smeets toch mij te opereren. Door een goede planning en inzet van meerdere personeelsleden lukte het haar mij binnen twee uur op de operatietafel te hebben. Chapeau! De operatie en nazorg zijn prima verlopen. Na enkele dagen kon ik weer volledig hersteld naar huis.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Smeets, I.M.G.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.