KNO-arts Tabink, I.C.
KNO-arts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Tabink, I.C., Ziekenhuis Maasstad Ziekenhuis, hoofdlocatie - Rotterdam op 20 februari 2023
Specialisme
Keel-, Neus en Oorheelkunde
Toelichting
Dr Tabink is een vriendelijke man met goede uitleg ben goed bij hem geholpen Op 10-2-2023 ben ik geopereerd aan mijn trommelvliessluiting en operatie ging goed nu ben ik aan het herstellen dankjewel Dr tabink groetjes !
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Tabink, I.C.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.