Logopedist Saiid, H.
Logopedist
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Saiid, H., Geriatrische revalidatiezorg Cordaan, Hof van Sloten revalidatie - Amsterdam op 22 september 2018
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Beroerte
Toelichting
Mevrouw Saiid is een hele goede logopediste. Ze helpt de patient gelijk met het slikprobleem en bespreekt met de patient en de familie de oplossingen. Ze oefent goed met de patient en heeft een luisterend oor. Ze probeert de familie goed op weg te helpen om het slikprobleem te voorkomen en geeft vele tips. We vonden mevrouw Saiid een lieve dame met hart voor haar werk. Heel veel succes verder!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Saiid, H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.