Naar de navigatie Naar de inhoud

Longarts Daflaar, J.G.

Longarts

9
.5
Er zijn 6 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Daflaar, J.G., Ziekenhuis HagaZiekenhuis, Zoetermeer - Zoetermeer op 29 september 2022

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Longaandoeningen

Specialisme

Longziekten en tuberculose

Toelichting

Dr Daflaar is een zeer vriendelijk en kundige arts die ook nog eens goed en duidelijk communiceert. Hij legt verbanden met andere ziektebeelden, geeft de juiste oplossingen en doorverwijzingen op momenten wanneer het nodig is. Twee voorbeelden: - Hij heeft mij, op het voor mij juiste moment, doorverwezen naar Basalt(multidisciplinaire behandeling). - Onlangs heeft hij mij laten testen op Alpha-1en die test bleek positief met als resultaat een lage waarde Alpha-1-antitrypsine:Z. Super belangrijk voor mij, mijn (klein)kinderen en mijn broers aangezien er ook vervolg erfelijkheidsonderzoek plaats vindt in het LUMC.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Daflaar, J.G.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.