Naar de navigatie Naar de inhoud

Longarts Kok, I.

Longarts

9
.8
Er zijn 10 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Kok, I., Revalidatiecentrum Merem Medische Revalidatie Hilversum - Hilversum op 19 oktober 2015

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

10

Omgang medewerkers

9

Informatie

9

Luisteren

10

Accommodatie

9

Aandoening / behandeling

Astma

Toelichting

Dr. Kok is erg deskundig en toegankelijk.Tijdens de behandeling was er veel overleg, als patiënt wordt je echt gehoord door Dr. Kok. Ook handelt ze adequaat, dit geeft veel vertrouwen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Kok, I.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.