Longarts Kok, I.
Longarts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Kok, I., Revalidatiecentrum Merem Medische Revalidatie Hilversum - Hilversum op 5 oktober 2021
Aandoening / behandeling
COPD
Toelichting
Ik ben in Juli en Augustus 10 weken poliklinisch behandeld door dokter Kok Zo als deze lieve en kundige mevrouw met mij een behandel traject heeft doorlopen ben ik haar heel dankbaar voor. Deze dokter weet wat luisteren en adviseren is Niets is voor haar te veel en alles op een duidelijke manier tekst en uitleg geven
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Deze waardering is getoetst aan een gedragscode en is gecontroleerd op oneigenlijk gebruik.
-
Nieuwe zorgaanbieder?
-
Nog niet op deze site? Meld u nu aan!
Aanmelden
Reageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Kok, I.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.