Longarts Lammers, E.
Longarts
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Lammers, E., Ziekenhuis Gelre Zutphen - Zutphen op 3 november 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Ziekte van Lyme
Specialisme
Longziekten en tuberculose
Toelichting
Lammers is de eerste echt vriendelijke arts die ik tegen ben gekomen. Toont veel begrip, respect, geduld en medeleven. Neemt alles serieus en luistert. Makkelijk te bereiken voor vragen/overleg. Een zeer goede arts met zijn hart op de juiste plek. Geeft mij als 1 van de weinige artsen het gevoel dat hij je als patient je gezondheid gunt; of het hem zelf lukt of een andere arts, is niet van belang. Bijzonder.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Lammers, E.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.