Naar de navigatie Naar de inhoud

Neurochirurg Bijvoet, H.W.C.

Neurochirurg

8
.9
Er is 1 waardering
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Bijvoet, H.W.C., Ziekenhuis Erasmus MC - Algemeen - Rotterdam op 15 oktober 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

8

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Neuropathieën

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Zeer kundig neurochirurg. Prettig in de omgang. Is heel duidelijk. Neemt geen blad voor de mond. Nam ruim de tijd tijdens eerste gesprek om uit te leggen wat er met mij aan de hand was en wat hij wilde gaan doen tijdens de operatie (laminectomie). Binnen drie weken werd ik geopereerd. Tijdens nagesprek 6 weken na de operatie nam hij ook uitvoerig de tijd om verloop door te spreken. Nu een jaar na de operatie voel ik me (64 jaar) weer veel beter na jaren van helse pijn. Dr. Bijvoet "heeft mij mijn leven teruggegeven".

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bijvoet, H.W.C.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.