Naar de navigatie Naar de inhoud

Neurochirurg Kleijn, A.

Neurochirurg

9
.6
Geslacht
Vrouw
Er zijn 3 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Kleijn, A., Ziekenhuis Franciscus Gasthuis - Rotterdam op 3 februari 2024

E-mailadres

Luisteren

9

Uitleg

8

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

N.v.t.

Samen beslissen

N.v.t.

Samenwerking

8

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Ruggenmergaandoeningen

Specialisme

Neurochirurgie

Toelichting

Anne Kleijn stelde zich voor op de O.K. Ik was een spoedje zeg maar… Na de operatie kwam ze langs en vertelde op een informele manier hoe alles was verlopen en de toekomst verwachtingen. Een top team vertelde ik haar. Eindelijk ook een anesthesist die mij rustig uit de narcose haalde. Net weer na 2 jaar bij haar op consult geweest. Gerustgesteld weer huiswaarts gegaan. Zeer prettige arts zonder R!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Kleijn, A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.