Neurochirurg Leliefeld, P.H.
Neurochirurg
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Leliefeld, P.H., Ziekenhuis ETZ Elisabeth - Tilburg op 2 augustus 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Nekhernia
Specialisme
Neurologie
Toelichting
Intussen ben ik zeven weken verder sinds de operatie. Net na de operatie was ik niet happy. De pijn in mijn arm was heel heftig , erger dan voor de operatie.. natuurlijk was er ook pijn in mijn nek en hals. Omdat er via de hals wordt ge-opereert heb je last van bijv. de slokdarm . Maar daar was ik op voorbereid. Geduld Er zaten meerdere hernia's.. Is niet niks. Alle lof voor dokter Leliefelt! Super aardige en kundige arts.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Leliefeld, P.H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.