Neurochirurg Nandoe Tewarie, R.D.S.
Neurochirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Nandoe Tewarie, R.D.S., Ziekenhuis HMC Antoniushove - Leidschendam op 26 februari 2023
Aandoening / behandeling
Neuropathieën
Specialisme
Neurochirurgie
Toelichting
Ik ben 20-09-2023 aan mijn onderrug geopereerd door dokter Nandoe Tewarie R.D.S.. Ik kreeg bij thuiskomst bij elke beweging heftige stroomstoten in mijn zitvlak waardoor lopen onmogelijk was geworden. Ik heb verschillende keren naar het ziekenhuis gebeld om enige hulp wat ik geen ene keer heb gekregen. Telkens kreeg ik een dokter aan de telefoon die iedere keer zonder succes een andere pijnstiller uitprobeerde. Zo heb ik zes weken in bed gelegen zonder te kunnen lopen. Niemand in dat ziekenhuis die de moeite heeft genomen om even zijn nek uit te steken om te kijken wat er met mij gebeurde. Dokter Nandoe Tewarie heeft mij na drie maanden volgens de geplande afspraak op de poli gezien. We hebben een gesprek gehad zonder enige inhoud. Hij heeft alles overgedragen aan een andere Neurochirurg waarmee ik een gesprek heb gehad maar hij ziet het niet zitten om mij voor een tweede keer te opereren, dus is het de pijnpoli geworden wat ook niets is geworden. Ik kan nog steeds niet goed lopen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Nandoe Tewarie, R.D.S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.