Naar de navigatie Naar de inhoud

Neurochirurg Putten, H.P. van

Neurochirurg

9
.7

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Putten, H.P. van, Ziekenhuis Erasmus MC - Algemeen - Rotterdam op 22 juni 2023

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

N.v.t.

Samenwerking

N.v.t.

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Hersenaandoeningen

Specialisme

Neurochirurgie

Toelichting

Dr van Putten heeft het leven gered van mijn vouw. Ze had een zeer grote hersen bloeding ( aneurysma) en na een operatie van ruim 7 uur belde Dr van Putten om 03.30 om te vertellen dat de operatie was geslaagd. Van te voren waren de kansen niet erg hoopvol. Zeer goede uitleg ook na de operatie gekregen. Top arts

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Putten, H.P. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.