Naar de navigatie Naar de inhoud

Neurochirurg Rolde, R.F. van

Neurochirurg

9
.5

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Rolde, R.F. van, Ziekenhuis Maasstad Ziekenhuis, hoofdlocatie - Rotterdam op 29 september 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

9

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Carpaletunnelsyndroom

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Kon snel terecht in het ziekenhuis, geen wachttijden en de ingreep was snel voorbij. Ik was behoorlijk zenuwachtig maar werd ontzettend goed opgevangen door verplegend personeel. Na 14 dagen terug voor de hechtingen er uit te halen en wederom heel vlotjes ik was zo weer buiten hopelijk zo snel mogelijk de andere hand!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Rolde, R.F. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.