Naar de navigatie Naar de inhoud

Neurochirurg Rooker, S.

Neurochirurg

7
.7
Geslacht
Man
Er zijn 23 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Rooker, S., Centrum voor orthopedie en beweging Kliniek ViaSana - Mill op 4 oktober 2023

Luisteren

6

Uitleg

6

Deskundigheid

5

Voor- en nadelen

4

Samen beslissen

5

Samenwerking

6

Behandeling

6

Toelichting

Een weinig empatische arts. Schrijft in dossier dat hij onderzoek heeft gedaan, heeft dit echter niet gedaan. Ik kwam om (een oplossing voor) mijn pijnklachten te bespreken en niet voor een operatie. Focus voor deze arts ligt duidelijk op operatie, wat overigens op mij niet van toepassing was. De arts opperde zelfs om psychologische hulp te gaan zoeken om te leren omgaan met mijn pijnklachten. Advies: luister naar en neem tijd voor de patient zonder hooghartig te worden. Het patientvertrouwen wordt niet vergroot op deze manier.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Rooker, S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.