Naar de navigatie Naar de inhoud

Neurochirurg Schouten, J.W.

Neurochirurg

9
.8
Geslacht
Man
Er zijn 9 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Schouten, J.W., Ziekenhuis Erasmus MC - Algemeen - Rotterdam op 13 september 2022

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Hersentumoren

Specialisme

Neurochirurgie

Toelichting

drs Schouten legde alles prima uit en stelde ons op het gemak in de eerste precaire fase. Wees ons ook op de eventuele risico´s de operatie met zich mee konden brengen. Was kalm en geduldig en stelde zo mijn vrouw op haar gemak. De toch wel risicovolle operatie is vervolgens perfect uitgevoerd door hem. Daarna eveneens in alle rust het verdere behandeltraject besproken, wat voor ons zeker een pluspunt was het verdere traject met open vizier en veel kracht en vertrouwen tegemoet te gaan! Zeer fijne arts. 3 pluimen!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Schouten, J.W.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.