Neurochirurg Schouten, J.W.
Neurochirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Schouten, J.W., Ziekenhuis Erasmus MC - Algemeen - Rotterdam op 8 juni 2019
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Specialisme
Neurochirurgie
Toelichting
Ik vindt de arts de schouten een fijn mens, voelde mij gelijk op mijn gemak. De operatie goed uitgevoerd, heb alleen nog last van mijn benen maar niet met wat ik had is ook pas 4 mnd gelden gedaan de operatie een. flinke stenose en artrose schoongemaakt operatie was heftiger dan gedacht. Vd week controle foto's gemaakt en zag er goed uit. Dokter Schouten verdiend een. pluim een heel ontzettend fijn mens.Nu zelf goed revalideren en niet te veel doen, dat is mijn struikelblok.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Schouten, J.W.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.