Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Bienfait, H.P.

Neuroloog

8
.3
Geslacht
Man
Er zijn 6 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Bienfait, H.P., Ziekenhuis Gelre Apeldoorn - Apeldoorn op 11 november 2016

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

7

Behandeling

3

Omgang medewerkers

7

Informatie

1

Luisteren

2

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Rughernia

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Ongeïnteresseerd, gehaast, ruw. Kortom, zeer onprettig. Discussie over het te verwachten resultaat van de behandeling. Dhr. Bienfait leek bijna afgestompt op een voor hem uiteraard niet interessante dubbele hernia. Iets meer inlevingsvermogen zou fijn zijn.

Reactie van/namens Gelre ziekenhuizen -

Wat vervelend voor u dat u deze ervaring heeft gehad.

De dokter wil hierover graag met u in gesprek.

Wilt u contact met ons opnemen?

U kunt onze afdeling patientenservice bereiken via 055-5818855

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bienfait, H.P.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.