Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Boon, A.J.W.

Neuroloog

8
.2
Geslacht
Vrouw
Er zijn 3 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Boon, A.J.W., Ziekenhuis Erasmus MC - Algemeen - Rotterdam op 4 juli 2019

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Luisteren

2

Uitleg

2

Deskundigheid

2

Voor- en nadelen

2

Samen beslissen

2

Samenwerking

2

Behandeling

2

Aandoening / behandeling

Neurologische aandoeningen

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Toonde geen enkel begrip en heeft zich niet ingelezen in de ziekte die ik heb, kreeg geen adequate en juiste behandeling, ik wist zelf meer over mijn ziekte dan de arts, dat werd niet op prijs gesteld, het zou tussen mijn oren zitten

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Boon, A.J.W.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.