Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Claes, J.F.H.M.

Neuroloog

6
.9
Geslacht
Vrouw
Er zijn 5 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Claes, J.F.H.M., Ziekenhuis Franciscus Vlietland - Schiedam op 4 augustus 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

9

Omgang medewerkers

10

Informatie

9

Luisteren

9

Accommodatie

9

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Dr. Claes is netjes, duidelijk, professioneel, grondig en bekwaam.Ik heb de overtuiging dat onderzoek naar verminderd(e) gevoel(igheid) in mijn voeten correct is uitgevoerd. Het probleem is nog niet verholpen, maar daar is deze dokter niet debet aan.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Claes, J.F.H.M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.