Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Gieteling, E.W.

Neuroloog

9
.2
Er zijn 2 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Gieteling, E.W., Overige kliniek SEIN, Slaap-Waakcentrum, locatie Heemstede - Heemstede op 30 augustus 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

9

Aandoening / behandeling

Slaapstoornissen

Toelichting

Ik kwam met een slaapstoornis bij SEIN. Na onderzoek kwam Mw Gieteling met een oorzaak en een oplossing. Een oplossing waar ik nog elke dag dankbaar voor ben. Ik zou iedereen met een slaapstoornis SEIN in Heemstede adviseren. Mw Gieteling luistert naar de problemen en bood in mijn geval informatie over oorzaak ook een oplossing.

Reactie van/namens Neuroloog Gieteling, E.W. - Heemstede

Wat fijn om te lezen dat u zo'n goed ervaring heeft met ons Slaap-Waakcentrum. In het bijzonder dat de behandeling van Mw. Gieteling u een oplossing heeft geboden voor uw slaapstoornis. Bedankt dat u dat via deze weg met ons deelt. Met vriendelijke groet, SEIN

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Gieteling, E.W.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.