Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Kappelle, A.C.

Neuroloog

4
.4
Geslacht
Man
Er is 1 waardering
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Kappelle, A.C., Ziekenhuis Radboudumc, hoofdlocatie - Nijmegen op 4 september 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

8

Omgang medewerkers

8

Informatie

8

Luisteren

8

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Hersenaandoeningen

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Onze ervaringen met dhr Kapelle komen helemaal niet overeen met de vorige waardering. Wij hebben een zeer plezierig gesprek met hem gehad. Hij was goed voorbereid, to-the-point, gaf zinnige informatie en was vriendelijk.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Kappelle, A.C.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.