Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Korf, E.S.C.

Neuroloog

5
.1
Geslacht
Vrouw
Er zijn 5 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Korf, E.S.C., Ziekenhuis ADRZ, locatie Goes - Goes op 27 januari 2024

E-mailadres

Luisteren

3

Uitleg

4

Deskundigheid

3

Voor- en nadelen

3

Samen beslissen

3

Samenwerking

3

Behandeling

3

Aandoening / behandeling

Neurologische aandoeningen

Specialisme

Neurologie

Toelichting

20 februari 2023 doorverwezen naar Neuroloog Korf voor pijn in mijn onderrug. Uitslag van onderzoek was slijtage,mijn vraag aan mevrouw Korf was of er iets aan te doen is. Haar antwoord was gelijk nee, en nog het is langzame pijnlijke aftakeling. Dat verwacht je niet van iemand die zichzelf specialist noemt.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Korf, E.S.C.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.