Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Manuputty, J.

Neuroloog

7
.8
Er zijn 6 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Manuputty, J., Ziekenhuis ETZ TweeSteden - Tilburg op 8 augustus 2013

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

9

Luisteren

10

Accommodatie

9

Toelichting

Deze jonge arts straalde rust uit , waardoor u zich als patient op uw gemak voelt. Ik had last van een mogelijke zenuwbeknelling maar ze informeerde eerst naar mijn onlangs overleden vrouw,wat ik zeer attend vond . In mijn kapsalon had ik het met klanten over mijn tevredenheid over deze arts en toen kreeg ik bijval van een andere patient van haar en van de vader van een SEH arts die samen met haar had gestudeerd ,ook hij roemde haar sociale -vaardigheden. Ze stuurde me door voor een MRI scan. Deze arts kwam op mij erg vakbekwaam en vriendelijk over. Negatieve aspecten heb ik niet kunnen ontdekken. Deze arts gun ik het allerbeste,bedankt !

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Manuputty, J.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.