Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Meer, M.L. van der

Neuroloog

9
.9
Geslacht
Vrouw
Er zijn 4 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Meer, M.L. van der, Ziekenhuis Ziekenhuis Amstelland - Amstelveen op 31 oktober 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

6

Behandeling

2

Omgang medewerkers

6

Informatie

4

Luisteren

3

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Rughernia

Specialisme

Neurologie

Toelichting

mijn vrouw heeft twee weken voor haar hernia zonder behandeling in het zieken huis gelegen, op de laatste dag heeft ze een injectie gekregen en ik werd opgebeld of ik haar maar even op wilde komen halen , en leg haar dan maar op de achterbank . Waarop ik het antwoord gaf ,mijn hond leg ik nog niet op de achterbank laat staan mijn vrouw. Ze is naar huis gebracht met speciaal zieken vervoer.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Meer, M.L. van der? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.