Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Molenaar, D.S.M.

Neuroloog

9
.3
Geslacht
Vrouw
Er zijn 9 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Molenaar, D.S.M., Ziekenhuis Ziekenhuis Amstelland - Amstelveen op 28 juli 2016

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

10

Omgang medewerkers

9

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Voor mij helemaal een topper beweegt hemel en aarde voor mij heeft een zeer goed luister en uitvoerings vermogen, denkt volledig met mij mee ik heb en had ook een eigen inbreng , zeker als ik weer iets in een medisch tijdschrift of krant had gelezen. een bekwame en zeer lieve dame , chappo

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Molenaar, D.S.M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.