Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Mook, B.B.

Neuroloog

9
.9
Geslacht
Man
Er zijn 5 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Mook, B.B., Ziekenhuis HagaZiekenhuis, Den Haag - Den Haag op 2 mei 2022

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

9

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

9

Samenwerking

10

Behandeling

9

Aandoening / behandeling

Oogaandoeningen

Specialisme

Neurologie

Toelichting

Ik word altijd zeer correct en met respect benaderd. Uitleg en evt behandeling of onderzoeken worden goed uitgelegd. Ik voel me serieus genomen. Ik kan met al mijn vragen terrecht. Als mijn arts iets zelf niet volledig weet vraagt hij mijn toestemming om met collega's te overleggen en krijg ik dit terug gekoppeld

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mook, B.B.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.