Naar de navigatie Naar de inhoud

Neuroloog Rooyer, F.A.

Neuroloog

3
.0
Er zijn 3 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Rooyer, F.A., Ziekenhuis Zuyderland Medisch Centrum Sittard-Geleen - Geleen op 23 augustus 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

4

Behandeling

3

Omgang medewerkers

9

Informatie

4

Luisteren

3

Accommodatie

5

Aandoening / behandeling

Ziekte van Parkinson

Toelichting

Na een pricipieel meningsverschil over de beneden maatse behandeling bij een eventuele Tia..Daarnaast is onderzoek niet conform de prodicure zo als mij door de huisarts,is medegedeeld. Zegt hij dat hij stopt met Parkinson patienten! Op mij vraag waarom is zijn reactie Als de fusie met die van heerlen doorgaat,heb ik helemaal niets meer te vertellen!! Dat is inderdaad zijn probleem,maar door die uitlatingen is maakt hij zich zelf tot een probleem voor mij!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Rooyer, F.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.