Naar de navigatie Naar de inhoud

Oogarts Hartong, D.T.

Oogarts

7
.0
Er zijn 3 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Hartong, D.T., Ziekenhuis Amsterdam UMC, locatie VUmc | De Boelelaan - Amsterdam op 17 oktober 2018

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Luisteren

9

Uitleg

9

Deskundigheid

9

Voor- en nadelen

9

Samen beslissen

9

Samenwerking

8

Behandeling

10

Specialisme

Oogheelkunde

Toelichting

Dr Hartong is een rustige aardige dokter die mij prima heeft geholpen.Alle lof! Wel moest ik een uur wachten eer ik aan de beurt was.

Reactie van/namens Amsterdam UMC, locatie VUmc | De Boelelaan - Amsterdam

Bedankt voor uw feedback en hoge waardering voor de werkwijze van dokter Hartong. Wel vervelend dat u zo lang moest wachten. Wij zorgen dat uw feedback bij de medewerkers van de afdeling terechtkomt.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Hartong, D.T.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.