Oogarts Kasmi, I.
Oogarts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Kasmi, I., Ziekenhuis ZorgSaam Ziekenhuis, locatie Liduina - Hulst op 13 mei 2022
Aandoening / behandeling
Staar
Specialisme
Oogheelkunde
Toelichting
Zeer beperkte mededeling dat ik staar heb aan 1 oog. Kreeg folder waarbij ze vertelde dat ik de keuze heb uit verschillende lenzen. Ik moet zelf kiezen, verder geen uitleg. Bij navraag of enkel het oog waar ik staar aan heb geopereerd zou worden zei ze dat natuurlijk ook het andere oog geopereerd moet worden. Geen prettige arts, onvriendelijk, heb geen vertrouwen in haar, dus operatie laat ik niet uitvoeren door haar.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Kasmi, I.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.