Naar de navigatie Naar de inhoud

Oogarts Missotten, T.O.A.R.

Oogarts

10
.0
Er is 1 waardering
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Missotten, T.O.A.R., Ziekenhuis Het Oogziekenhuis Rotterdam, hoofdlocatie - Rotterdam op 4 april 2013

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

7

Behandeling

10

Omgang medewerkers

8

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

7

Toelichting

Via het Amphia te Breda bij dokter Missotten terecht gekomen. Dit is een echte mensen-arts. Neemt de tijd en legt alles op een rustige manier uit. Heeft zorg voor zijn patienten en overlegt met hen aangaande de behandeling. Zorgvuldig en zeer deskundig; een arts zoals er meerdere zouden moeten zijn. Wordt zelf door hem behandelt voor Uveïtis en mag voor het eerst na jaren een jaar wegblijven. Was wel een trip steeds om de 4 maanden van Brabant naar Rotterdam maar deze arts compenseert veel.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Missotten, T.O.A.R.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.