Oogarts Mura, M.
Oogarts
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Mura, M., Oogkliniek Bergman Clinics | Ogen | Hilversum - Hilversum op 15 december 2011
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Dr Mura is een zeer deskundig vriendelijk arts ben hem veel dank verschuldigd Ook Dr Rulo en Dr Smich ben ik zeer dankbaar die constateerde dat mijn netvlies was gescheurd en zorgde voor een snelle operatie Hiervoor was ik bij 2 oogartsen geweest, de een zij het is u leeftijd gaat met 4 weken over, de ander had het over cholestrol in mijn oog en stelde dat ik over 2 maanden geopereerd kon worden in de VU. Ook oogziekenhuis Zonnestraal waarder ik met een 10 snelle correcte behandeling
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mura, M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.